Van bijvoorbeeld auto’s repareren naar het fraaie passie volle beroep van motorfiets technicus. Stap nu over.
Hou je van sleutelen maar op zoek naar een job met meer passie, minder fysieke belasting, een nettere schonere werkplek en je wilt zeker niet naar een of andere tech gigant? Ben je een gediplomeerd automonteur of technicus in een vergelijkbare branche en ben je klaar voor de volgende stap in jouw carrière? lees dan snel verder!
Leeft bij jou ook de passie, het design en de vooruitstrevende techniek van de Italiaanse raspaarden? Dan kan dit je droombaan zijn.
Door onze groei zijn wij op zoek naar een gemotiveerde 1e monteur. Voor ons is kennis, ervaring en passie een grote pré. Die drie waardes vinden we een stuk belangrijker als dat diploma papiertje. Maar eerst en vooral ben je motorliefhebber en motorrijder.
Neem snel contact met ons op om te kijken of in ons enthousiaste team past.
Neem contact op met Jean-Claude Luijcx via de mail jc@motopuro.nl of bel naar 040-2839653
